שמירת כספי הלוואה בחדר כספות

| 285 צפיות


שמירת כספי הלוואה בחדר כספות

תקופת הקורונה ומצוקת המזומנים העלתה את הביקוש להלוואות. רבים חיפשו את הדרך לממן את שגרת החיים המוכרת להם לפני תקופת הקורונה, לייצב מחדש את העסק, כסף לתשלומי משכנתא או רכישת רכב על מנת להימנע מנסיעה בתחבורה ציבורית ועוד.
כך או כך, החלטתם שאתם זקוקים לפתרון פיננסי זמין ועזרה בקבלת הלוואה בתנאים המתאימים לכם נוכח התקופה.

יתרונות של הלוואה חוץ בנקאית

ישנם מגוון מקורות המציעים הלוואות ואין ספק שהלוואה חוץ בנקאית מהווה אופציה למי שקיבל סירוב מהבנק או מחפש הלוואה מחוץ לבנק. במיוחד אם מדובר בצורך מידי שעולה ונדרשת הלוואה מהירה למימוש העסקה (בית, רכב, עסק).
כסף מזומן ממקור חיצוני יוכל לשמש אתכם באופן מידי בלי לעמוד בתנאים שמציבים הבנקים או מוסדות אחרים והביורוקרטיה הנלווית לתהליך. כסף מזומן בו תוכלו להשתמש לכל מטרה וצורך.

כמובן שתמיד טוב לברר ממי לוקחים את הכסף ובאילו תנאי החזר מדובר מבחינת ריבית ואילו סכומים ניתן ללוות ולהחליט מתי הטיימינג הנכון עבורכם לקחת ולקבל הלוואה. למשל, כשמצאתם רכב למכירה, כשיש לכם נכס לרכישה שעומד על הפרק, שהרעיון שלכם לעסק עומד לצאת לפועל ואתם זקוקים להשלמת ממומן על מנת להתניע אותו.

איך אפשר לשמור על הכסף בלי דאגות?

לקחתם הלוואה והמזומנים בידיים שלכם? חשוב מאוד לשמור על כספי ההלוואה, המזומנים שלוויתם למטרה שלשמה לוויתם את הכסף, כדי שחלילה הוא לא יתגלגל לידיים זרות, ייגנב או יושחת. כאן נכנסת לתמונה כספת קטנה שתפקידה להגן על פריטים יקרי ערך וביניהם גם כספי הלוואה במזומן.
הבעיה היא בכספת ביתית שהיא לא נמצאת תחת שמירה רציפה ועל אף שקיימות כספות מחומרים עמידים עם קוד ואפילו טביעת אצבע, לא ניתן באמת לוודא שהכסף נמצא בהשגחה שוטפת. כספת בבנק מהווה אף היא אלטרנטיבה, אך הבנקים מערימים קשיים רבים לרבות המתנה ארוכה, מספר ביקורים מוגבל ואם וויתרתם על הלוואה מהבנק, רוב הסיכויים שלא תחזרו אליו על מנת להפקיד אצלו כספי הלוואה ממקור חוץ בנקאי.
האופציה הנוחה ביותר היא מתחם כספות פרטי המציע לכם הגנה מקסימלית, שמירה על דיסקרטיות וביקורים חופשי בכל יום ובכל שעה כולל תקופות השכרה גמישות, כל שתוכלו להגן על כספי ההלוואה מרגע קבלתם ועד מימושם. מה יש למעשה למתחם כספות שיוכל לענות על הצרכים שלכם?

מתחם כספות לכספי הלוואות – מאבטחה ועד הקפדה על הפרטיות

נתחיל באבטחה מחמירה מכל הבחינות המשלבת בין הגנה אנושית להגנה טכנולוגית. שומר חמוש שנבחר בפינצטה לאחר פוליגרף וסלקציה קפדנית מגן 24/7 על מתחם הכספות והוא גם ילווה אתכם לרצפת הכספת. לשמירה האנושית נלוות מערכות בקרה משוכללות ומתוחכמות כמו למשל, סריקת תווי פנים המאפשרת גישה אך ורק לבעל הכספת לפי צילום שלו שצולם מראש וכניסה בטביעת אצבע וכרטיס קרבה חכם שרק יחדיו מאפשרים את הגישה המבוקשת. לאלה מתווספת מערכת לנעילת הכספות במידה והיא מזהה מפגע והתממשקות לגיבוי של מתחם הכספות עם מערכת אבטחה חיצונית.
הכספות עצמן מוצעות במגוון גדלים ועשויות מחומרים עמידים כך שתוכלו לבחור כספת שמתאימה לצרכים שלכם כמו למשל, לשמירה על מזומנים. למתחם הכספות טרקלין המתנה נעים ותאי התבודדות כך שתוכלו ליהנות מפרטיות מקסימלית בכל ביקור בכספת. המתחם גם מבוטח על ידי חברת ביטוח שווייצרית מובילה בתחומה וניתן להצטרף למועדון חברים וליהנות מערך מוסף, ידע מקצועי והטבות ששמורות לחברי מועדון המתחם. אל תפקירו את כספי ההלוואות שלכם – דאגו להגנה על המזומן שלוויתם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

הלוואה לצורך פתיחת חברה בחו"ל

הלוואה לצורך פתיחת חברה בחו"ל

697 צפיות

ישראלים רבים מגלים בשנים האחרונות את היתרונות הגדולים של פתיחת חברה בכלל ופתיחת חברה בחו"ל בפרט. היתרונות הם לא רק אפשרויות הפעולה הרבות במדינות שבהן אפשר לפעול רק כחברה מקומית, אלא גם בגלל תכנוני מס. עם זאת, חובה לפעול בליווי…
לראש העמוד